Biegi Rybnik

Bieg 7 Szczytów: Rafał Góryński z Rybnika przebiegł 240 km i wygrał swoją kategorię
0

Rafał Góryński z Rybnika ma za sobą znakomity występ w Biegu 7 Szczytów 240 km. W Dolnośląskim Festiwalu Biegów Górskich w Lądku-Zdroju wzięli również udział inni rybniczanie.

2018-07-23 10:09 Autor: Adam Doliba
Ultramaraton „Szychta na Gichcie” trwał aż 8 godzin
1

W sobotę 7 lipca odbyła się kolejna edycja festiwalu biegowego GRF w Palowicach. Już po raz szósty Stowarzyszenie Grupa Biegowa Luxtorpeda organizowała taką imprezę, ale edycja tegoroczna różniła się od wcześniejszych inną nietypową formułą.

2018-07-13 00:07 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybnik pobiegnie nocą. Zawodnicy czekają na wsparcie
0

W sobotę 23 czerwca punktualnie o godz. 22:00 na trasę IX Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego wyruszy około 1400 biegaczy. Będą rywalizować w biegu głównym, a także w sztafecie i Maratonie Dwóch Serc.

2018-06-20 17:37 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Ultramaraton „Szychta na Gichcie” w Palowicach
1

Impreza Grill + Run = Fun 2018 odbędzie się w sobotę 7 lipca w Palowicach przy boisku Orła Palowice (ul. Dębowa 14). Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Luxtorpeda, MOSiR Czerwionka-Leszczyny i Rada Sołecka Palowice.

2018-06-18 18:17 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Elektroniczne zapisy na Księżycowy Półmaraton tylko do niedzieli
1

9. edycję Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego w Rybniku zaplanowano na 23 czerwca.

2018-06-16 17:44 Autor: ad
Bieg Wiosny: konkurs na najciekawszy, wiosenny strój
0

W najbliższy weekend wszyscy miłośnicy biegania obowiązkowo powinni się pojawić w okolicach Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego Ruda. To tam w niedzielę 20 maja odbędzie się kolejna edycja Biegu Wiosny.

2018-05-14 19:46 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Dawid Malina z brązem MP w biegu na 10000 m
4

Dawid Malina z TL ROW Rybnik po raz kolejny stanął na najniższym stopniu podium mistrzostw Polski w biegu na 10000 metrów.

2018-04-29 22:42 Autor: ad
Trzecia edycja „Na przijmo bez Gaszowice”
0

Lubiących aktywnie spędzać czas wolny zapraszamy w sobotę 28 kwietnia na rajd na orientację „Na przijmo bez Gaszowice”.

2018-04-23 20:59 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MOSiR Rybnik: Akademia Biegania od 22 marca
0

W czwartek 22 marca rusza kolejna edycja Akademii Biegania, która potrwa do 21 czerwca 2018 roku.

2018-03-16 17:33 Autor: Adam Doliba
Cross Mysłowic: Marcin Ciepłak wygrał po raz trzeci
0

W minioną sobotę odbył się 46. Cross Mysłowic, podczas którego tytuł z zeszłego roku obronił zawodnik TL ROW Rybnik, Marcin Ciepłak. Trzecie miejsce zajął jego klubowy kolega, Jarosław Kożdoń.

2018-02-27 22:25 Autor: ad, źródło: materiały prasowe