Bieg

0

IX Bieg Barbórkowy: „Okazało się, że grudzień to atut”

– Mam nadzieję, że moda na bieganie spowoduje, że jeszcze więcej rybniczan będzie biegać razem z nami – powiedział Arkadiusz Skowron, organizator Biegu Barbórkowego.

2013-12-02 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Biegi: Luxtorpeda z Drużynowym Pucharem Śląska

Luxtorpeda z Czerwionki wygrała w zawodach z cyklu Drużynowego Pucharu Śląska w biegach.

2013-11-08 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Luxtorpeda zaprasza do Stanowic. W sobotę pobiegną po moczkę i makówki

Grupa Biegowa „Luxtorpeda” Czerwionka wraz ze Szkołą Podstawową w Stanowicach zapraszają do udziału w drugiej edycji „Biegu po moczkę i makówki”.

2013-11-06 00:00 Autor: Adam Doliba
0

MOSiR: jesienna edycja „Akademii biegania”

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku zaprasza na jesienną edycję „Akademii biegania”.

2013-09-15 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Palowice: biegali i grillowali z Luxtorpedą

Ponad 400 osób wzięło udział w imprezie, którą w Palowicach zorganizowała grupa biegowa Luxtorpeda Czerwionka. Biegacze ścigali się na dystansach 5 i 15 kilometrów. 15-kilometrową trasę pokonali też zawodnicy Nordic Walking.

2013-07-08 00:00 Autor: jp, źródło: CRIS
Trasa IV Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego
1

Utrudnienia w ruchu w czasie IV Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego

W nocy z soboty na niedzielę ulicami Rybnika przebiegnie IV Rybnicki Półmaraton Księżycowy. Na czas imprezy niektóre z ulic w centrum miasta będą nieprzejezdne. Inaczej pojadą też autobusy.

2013-06-28 00:00 Autor: dk
2

Uczniowie ZSB będą zbierać pieniądze dla Sywii i Michała

Podczas IV Półmaratonu Księżycowego młodzież z „Budowlanki” zaplanowała zbiórkę pieniędzy dla Sylwii i Michała.

2013-06-20 00:00 Autor: dk
12

Półmaraton Księżycowy: w tym roku 900 biegaczy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku już dziś zaprasza do udziału w „IV Rybnickim Półmaratonie Księżycowym”, największej biegowej imprezie w regionie.

2013-02-15 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
2

Bieg Barbórkowy: rybniczanie najlepsi w drużynie

Klasyfikację drużynową Biegu Barbórkowego wygrał zespół z Rybnika.

2012-12-03 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
5

Rybnicki Półmaraton Księżycowy zdominowali Ukraińcy (wideo)

W nocy z soboty na niedzielę rybnickie ulice w centrum miasta zostały opanowane przez miłośników biegania.

2012-07-09 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: mosir.rybnik.pl