Baseball. KS Silesia Rybnik - Kodai Hamabata: „celem jest mistrzostwo Polski”

Kodai Hamabata to grający trener Silesii Rybnik. Właśnie przebywa w Japonii. Do naszego miasta wróci kilka tygodni przed inauguracją sezonu 2023.

2022-12-10 15:52 Autor: ad
Baseball: KS Silesia Rybnik ze złotem Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
0

Drużyna Silesii Rybnik do lat 12 zdobyła złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.

2022-09-21 19:13 Autor: Adam Doliba
Baseball: KS Silesia Rybnik ze srebrnym medalem mistrzostw Polski
6

W finale ekstraligi baseballu zawodnicy Silesii Rybnik nie sprostali obrońcy tytułu, Stali Kutno.

2022-09-17 17:17 Autor: Adam Doliba
Finał ekstraligi baseballu: Silesia Rybnik bez wygranej w Kutnie
0

Dwa pierwsze mecze finału ekstraligi baseballu zakończyły się dla Silesii Rybnik porażkami. Blisko obrony tytułu jest aktualny mistrz Polski, Stal Kutno.

2022-09-11 19:33 Autor: Adam Doliba
KS Silesia Rybnik w finale ekstraligi baseballu 2022
0

W półfinale ekstraligi baseballiści Silesii Rybnik okazali się lepsi od Centaurów Warszawa. O tytuł mistrzowski powalczą ze Stalą Kutno.

2022-09-04 16:18 Autor: Adam Doliba
Ekstraliga baseballu: KS Silesia Rybnik bliżej finału
0

Sezon 2022 w ekstralidze baseballu wszedł w decydującą fazę. Za nami pierwsze mecze półfinałowe. Silesia Rybnik dwukrotnie zmierzyła się z Centaurami Warszawa.

2022-08-28 23:01 Autor: Adam Doliba
Sportowy weekend w Rybniku (27-28 sierpnia 2022)
0

Sprawdź, na jakie imprezy sportowe warto wybrać się w najbliższy weekend w Rybniku.

2022-08-26 16:07 Autor: UM Rybnik
Baseball, KS Silesia Rybnik: walka o finał z Centaurami Warszawa
0

Sezon 2022 w ekstralidze baseballu wchodzi w decydującą fazę. W najbliższy weekend zostaną rozegrane pierwsze mecze półfinałowe. Silesia Rybnik zmierzy się z Centaurami Warszawa.

2022-08-24 20:23 Autor: Adam Doliba
Baseball: KS Silesia Rybnik z Pucharem Polski 2022
0

Baseballiści Silesii Rybnik zdobyli Puchar Polski. W finale pokonali KS Barons Wrocław.

2022-08-21 19:42 Autor: Adam Doliba
Baseballiści KS Silesia Rybnik walczyli w turnieju kwalifikacyjnym mistrzostw Europy do lat 18
0

Juniorzy KS Silesia Rybnik wzięli udział w turnieju kwalifikacyjnym mistrzostw Europy do lat 18, które odbyły się w Szwecji.

2022-07-09 11:46 Autor: Adam Doliba