Artur Fajkis

Szermierka. RMKS Rybnik: znakomity start Alicji Klasik w Chinach
0

Fantastyczne wieści napłynęły z Chin. Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik zajęła 8. miejsce w Pucharze Świata seniorek w Nankin.

2024-03-28 23:23 Autor: Adam Doliba
Szermierka. Grand Prix Pucharu Świata w Budapeszcie: Alicja Klasik bezbłędna w eliminacjach
0

Za nami Grand Prix Pucharu Świata w Budapeszcie. W stawce 321 zawodniczek znalazły się cztery szpadzistki RMKS-u Rybnik.

2024-03-12 21:59 Autor: Adam Doliba
Szermierka. RMKS Rybnik: Laura Misiak w srebrnej drużynie mistrzostw Europy kadetek w Neapolu
1

Szpadzistka Laura Misiak z RMKS-u Rybnik zdobyła srebrny medal w turnieju drużynowym mistrzostw Europy kadetek do lat 17 we Włoszech.

2024-02-27 22:19 Autor: Adam Doliba
Szermierka: 23. miejsce Glorii Klughardt w Pucharze Świata w Dosze
0

Szpadzistka Gloria Klughardt z RMKS-u Rybnik zajęła 23. miejsce w Pucharze Świata w Dosze.

2024-02-08 12:00 Autor: Adam Doliba
Puchar Świata seniorek w szpadzie: Alicja Klasik z życiowym sukcesem w Vancouver
1

Znakomite wieści napłynęły zza oceanu. Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik po fenomenalnych walkach zajęła 6. miejsce w Pucharze Świata seniorek w kanadyjskim Vancouver. To jej największy sukces w imprezie tej rangi.

2023-12-10 21:35 Autor: Redakcja
Rybnicki finał w Pucharze Polski Juniorek w Boguszowicach. Alicja Klasik lepsza od Liliany Porwoł
2

W Rybniku-Boguszowicach odbył się trzeci w tym sezonie juniorski Puchar Polski w szpadzie. Rywalizację kobiet zdominowały zawodniczki RMKS-u Rybnik. W finale Alicja Klasik pokonała Lilianę Porwoł.

2023-11-06 22:06 Autor: Adam Doliba
Szermierka: RMKS Rybnik wicemistrzem Polski seniorek. Alicja Klasik z brązem
5

Historyczny sukces szpadzistek RMKS-u Rybnik, które zostały wicemistrzyniami Polski seniorek. Indywidualnie brązowy medal wywalczyła 19-letnia Alicja Klasik.

2023-06-04 21:30 Autor: Adam Doliba
Szermierka: Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak drużynowymi mistrzyniami świata juniorek w Płowdiw
10

Dziś w bułgarskim Płowdiw szpadzistki RMKS-u Rybnik, Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak, zdobyły złoty medal drużynowych mistrzostw świata juniorek.

2023-04-09 19:48 Autor: Adam Doliba
Szermierka: Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik wicemistrzynią świata juniorek w szpadzie
5

Znakomity występ Alicji Klasik w bułgarskim Płowdiw. Szpadzistka RMKS-u Rybnik została wicemistrzynią świata juniorek!

2023-04-07 18:35 Autor: Adam Doliba
Szermierka: Kinga Zgryźniak (RMKS Rybnik) z brązowym medalem mistrzostw Europy do lat 20
2

Kinga Zgryźniak z RMKS-u Rybnik została brązową medalistką mistrzostw Europy do lat 20 w Tallinie.

2023-02-26 21:11 Autor: Adam Doliba