Andreas Jonsson

Rune Holta i Grigorij Łaguta na rybnickim rynku
3

Żużel: poznaliśmy skład rybnickiej drużyny. Kto nowym zawodnikiem?

Dziś na konferencji prasowej prezes Krzysztof Mrozek przedstawił skład drużyny, która w sezonie 2016 będzie rywalizować w PGE Ekstralidze.

2016-01-26 00:00 Autor: Adam Doliba
Andreas Jonsson został pierwszym zwycięzcą turnieju pamięci Łukasza Romanka w 2007 roku
8

Żużel: Łaguta i Jonsson w Rybniku!

Grigorij Łaguta i Andreas Jonsson to nowi zawodnicy ŻKS-u ROW Rybnik.

2015-12-08 00:00 Autor: ad, źródło: zksrow.rybnik.com.pl
4

Żużel: S. Ułamek wywalczył puchar prezydenta Rybnika

Sezon żużlowy 2013 w naszym mieście można uznać za zamknięty. Jego ostatnim akcentem był turniej o puchar prezydenta Rybnika.

2013-10-20 00:00 Autor: ad, źródło: sportowefakty.pl
1

Żużel: powalczą o puchar prezydenta Rybnika. Przyjedzie A. Jonsson

Przed nami ostatnie w tym roku zawody żużlowe w naszym mieście.

2013-10-18 00:00 Autor: ad, źródło: zksrow.rybnik.com.pl
10

Sensacyjny zwycięzca turnieju pamięci Łukasza Romanka

Zwycięzcą VII Międzynarodowego Turnieju Pamięci Łukasza Romanka został junior Sparty Wrocław, Patryk Malitowski. Kolejne miejsca zajęli Nicki Pedersen i Tai Woffinden.

2013-08-31 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Jonsson, Woffinden, Pedersen i Hancock gwiazdami turnieju pamięci Romanka

Do Rybnika po raz kolejny przyjadą żużlowcy z najwyższej światowej półki. Andreas Jonsson, Tai Woffinden, Nicki Pedersen i Greg Hancock to największe gwiazdy sobotniego turnieju pamięci Łukasza Romanka.

2013-08-28 00:00 Autor: ad, źródło: zksrow.rybnik.com.pl
13

Już dziś Memoriał Jana Ciszewskiego!

Największą gwiazdą Memoriału Jana Ciszewskiego będzie Nicki Pedersen. Oprócz niego zobaczymy m.in. wychowanka rybnickich „Rekinów”, Rafała Szombierskiego i zwycięzcę turnieju pamięci Łukasza Romanka, Andreasa Jonssona.

2012-05-16 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
15

Szwed zwycięzcą turnieju pamięci Ł. Romanka (wideo - stadion z lotu ptaka)

VI Międzynarodowy Turniej Pamięci Łukasza Romanka wygrał Szwed, Andreas Jonsson. Drugi był Duńczyk, Niels Kristian Iversen. Na najniższym stopniu podium stanął Tomasz Gollob. Z powodu opadów deszczu zawody przerwano po osiemnastu biegach i zaliczono kolejność po szesnastu wyścigach.

2012-05-05 00:00 Autor: Adam Doliba
8

Jason Crump najlepszy w Memoriale Romanka

V Międzynarodowy Turniej Pamięci Łukasza Romanka wygrał Australijczyk Jason Crump.

2011-05-07 00:00 Autor: Adam Doliba
N. Pedersen najlepszy, „Rekiny” daleko
12

W IV Międzynarodowym Turnieju Żużlowym Pamięci Łukasza Romanka wygrał Nicki Pedersen. Żużlowcy rybnickich „Rekinów” zakończyli zawody na odległych pozycjach.

2010-05-15 00:00 Autor: Adam Doliba