Wśród wyróżnionych podczas gali Polskiego Związku Judo w Elblągu znaleźli się przedstawiciele Polonii Rybnik.

2016-01-19 00:00 Autor: Adam Doliba
Agata Perenc z koleżanką z kadry Arletą Podolak, która w Tunisie również zdobyła brąz (57 kg)
0

Judo: Agata Perenc na podium w Tunisie

Agata Perenc (52 kg) z Polonii Rybnik zajęła trzecie miejsce w zawodach Pucharu Świata w judo w Tunisie.

2016-01-18 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Judo: to szczególny rok dla Polonii Rybnik. W sobotę gala w teatrze

Już w najbliższą sobotę 19 grudnia o godz. 17:00 w Teatrze Ziemi Rybnickiej judocy Polonii Rybnik zaprezentują się rybnickiej publiczności. XIV Gala Judo – Rybnik 2015 będzie miała jak co roku uroczysty charakter.

2015-12-16 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Dekoracja Polek - srebrnych medalistek mistrzostw świata
3

Judo: Anna Borowska i Katarzyna Kłys drużynowymi wicemistrzyniami świata

Drużynowe wicemistrzostwo świata to największy sukces biało-czerwonych w historii rywalizacji zespołowej. Wśród srebrnych medalistek znalazły się dwie reprezentantki Polonii Rybnik, Anna Borowska (63 kg) i Katarzyna Kłys (70 kg).

2015-08-31 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
 Anna Borowska i Piotr Kuczera przed wylotem do Gwangju
24

Judo: igrzyska bez medalu. Teraz czas na uniwersjadę w Gwangju

Z igrzysk europejskich w Baku, które były jednocześnie mistrzostwami Europy seniorów, zawodniczki Polonii Rybnik wróciły bez medalu. Być może więcej szczęścia będą mieli Anna Borowska i Piotr Kuczera, którzy wylecieli na uniwersjadę do Gwangju (Korea Południowa).

2015-06-29 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Katarzyna Kłys , Agata Perenc i Artur Kłys po ślubowaniu w siedzibie PKOl
7

Judo: medal igrzysk europejskich był blisko

Agata Perenc i Katarzyna Kłys z Polonii Rybnik walczyły w zawodach indywidualnych igrzysk europejskich w Baku, które były jednocześnie mistrzostwami Europy.

2015-06-27 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Wśród polskich dżudoczek panuje w Baku dobra atmosfera
1

I Igrzyska Europejskie: dżudoczki Polonii Rybnik są już w Baku

W siedzibie PKOl w Warszawie odbyło się uroczyste ślubowanie dżudoków przed wylotem na igrzyska europejskie w Baku. Wśród uczestników uroczystości znalazły się dwie zawodniczki Polonii Rybnik, Katarzyna Kłys i Agata Perenc oraz trener Artur Kłys.

2015-06-23 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Judo: wysokie miejsca Agaty Perenc i Katarzyny Kłys w rankingu olimpijskim

Agata Perenc już po raz czwarty w bieżącym roku stanęła na podium zawodów Pucharu Świata. W Rumunii dżudoczka Polonii Rybnik zajęła trzecie miejsce.

2015-06-10 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Dwie dżudoczki Polonii Rybnik wezmą udział w igrzyskach europejskich

Polski Komitet Olimpijski ogłosił skład na I Igrzyska Europejskie, które w dniach 12-28 czerwca odbędą się w Baku. W stolicy Azerbejdżanu zobaczymy dwie dżudoczki Polonii Rybnik.

2015-06-01 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Judo: Agata Perenc brązową medalistką Grand Prix w Zagrzebiu

W pierwszym dniu (piątek) Grand Prix w Zagrzebiu wystąpiły dwie zawodniczki Polonii Rybnik, Agata Perenc (kat. wag. 52 kg) i Anna Borowska (kat. wag. 57 kg). W drugim (sobota) do rywalizacji przystąpiła Katarzyna Kłys.

2015-05-02 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe