Agata Perenc

0

Rybniczanka lepsza od medalistki igrzysk olimpijskich

Dżudoczka Polonii Rybnik, Agata Perenc (kategoria wagowa 57 kg) zajęła trzecie miejsce podczas zawodów European Open w Pradze. Tym samym rybniczanka zapewniła sobie kwalifikacje na mistrzostwa Europy w Budapeszcie i mistrzostwa świata w Rio de Janeiro.

2013-03-04 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Rybnicki WIP: osamotniona A. Perenc

W siłowni znajdującej się na terenie hali widowiskowo-sportowej w Boguszowicach odbyły się trzecie zawody siłowe pod nazwą „Rybnicki WIP 2012”, czyli dwubój wyciśnij i przysiądź.

2012-12-11 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Polska ekipa podczas treningu w Tokio
1

Judo: dobra postawa A. Perenc w Tokio

Doskonale spisała się zawodniczka Polonii Rybnik – Agata Perenc w prestiżowym turnieju judo - Grand Slam - Tokio 2012. Rybniczanka zajęła 5. miejsce, wygrywając walkę z jedenastą dżudoczką świata – Jovaną Rogic ze Słowenii.

2012-12-04 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Judo: Agata Perenc tuż za podium mistrzostw Europy

– Wynik w ogóle mnie nie satysfakcjonuje! Ciągle brakuje mi trochę szczęścia. Uważam, że umiejętnościami nie odbiegam od swoich rywalek – powiedziała po mistrzostwach Europy do lat 23 w judo zawodniczka Polonii Rybnik, Agata Perenc.

2012-11-19 00:00 Autor: Adam Doliba
0

MP w judo: złota Agata Perenc (wideo)

W Luboniu k. Poznania dżudoczka Polonii Rybnik – Agata Perenc, zdobyła złoty medal mistrzostw Polski seniorów!

2012-10-26 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: pzjudo.pl
Pierwsza z prawej: Agata Perenc
2

Judo: medal Agaty Perenc w Londynie

Dżudoczka Polonii Rybnik, Agata Perenc, została medalistką Pucharu Europy Seniorów w Londynie.

2012-05-19 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Judo: A. Wala z brązem Pucharu Europy

Dżudocy Polonii Rybnik z powodzeniem walczyli zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

2012-05-04 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Jak na razie w głosowaniu prowadzi Zespół Wokalny 6na6
2

Człowiek Roku: głosowanie na półmetku

Za nami pierwszy tydzień głosowania internautów na Człowieka Roku Rybnik.com.pl 2011. Jak na razie liderami głosowania są Zespół Wokalny 6na6 i Adam Mokrus.

2012-01-24 00:00 Autor: Redakcja
Agata Perenc zgarnia kolejne trofea
1

Judo: A. Perenc wygrała Puchar Europy w Boras

W finale Pucharu Europy w judo w szwedzkim Boras zawodniczka Polonii Rybnik, Agata Perenc, pokonała Holenderkę Shareen Richardson 7:0.

2011-10-31 00:00 Autor: Redakcja
0

Judo: sporo medali Polonii Rybnik

Na początku października dżudocy Polonii Rybnik mieli okazję spróbować swoich sił w rywalizacji z najlepszymi zawodnikami z kraju i zagranicy startując w Międzynarodowym Pucharze Polski – Warsaw Open Judo i Pucharze Polski Młodzieży w Opolu.

2011-10-15 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe