Adrian Wala

AMP w judo: dwa medale rybniczan w Białymstoku
0

Dżudocy z Rybnika rywalizowali w Akademickich Mistrzostwach Polski oraz Pucharze Europy Juniorów.

2018-03-26 22:38 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Medale rybniczan w XIX Warsaw Judo Open
0

W XIX Warsaw Judo Open dobrze spisali się reprezentanci Rybnika.

2017-10-03 22:00 Autor: ad
Judo: Piotr Kuczera ponownie mistrzem Polski
2

Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik po raz czwarty z rzędu zdobył złoty medal mistrzostw Polski w judo.

2017-09-24 00:01 Autor: Adam Doliba
Judo: Kejza Team Rybnik w Pucharze Polski
0

W Luboniu koło Poznania został rozegrany rozegrany Puchar Polski Seniorów i Seniorek w judo. Trener Artur Kejza zabrał na imprezę swoich najlepszych zawodników. Jak im poszło?

2017-05-30 22:30 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Puchar Europy w judo: A. Wala wygrał w Sarajewie
0

W miniony weekend w Sarajewie odbył się Puchar Europy w judo, w którym startował rybniczanin Adrian Wala. Do Bośni i Hercegowiny przyjechało 238 zawodników z 24 państw.

2017-05-04 13:58 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Judo: Anna Borowska z brązowym medalem Pucharu Europy. Adrian Wala tuż za podium
1

Mieszkańcy Rybnika i reprezentanci Polski Anna Borowska (KejzaTeam) oraz Adrian Wala (AZS Katowice) startowali w Pucharze Europy w judo w stolicy Estonii – Tallinie. Były to ich pierwsze starty po zgrupowaniach kadry narodowej w okresie wakacyjnym.

2016-09-14 14:11 Autor: Adam Doliba
Adrian Wala, trener Artur Kejza i Anna Borowska
6

Kolejny sukces naszych dżudoków. A. Borowska i A. Wala młodzieżowymi mistrzami Polski!

W miniony weekend na rozgrywanych Kątach Wrocławskich Mistrzostwach Polski Młodzieży (zawodnicy urodzeni w latach 1993-1994) nasi judocy zdobyli dwa złote medale!

2015-05-21 00:00 Autor: ww
7

Znakomity występ dżudoków Polonii Rybnik w mistrzostwach Polski

W klasyfikacji medalowej mistrzostw Polski seniorów w judo Polonia Rybnik zajęła drugie miejsce. Tytuły mistrzowskie obronili Katarzyna Kłys i Piotr Kuczera.

2015-04-26 00:00 Autor: Adam Doliba
Piotr Kuczera ze złotym medalem
0

Judo: Piotr Kuczera mistrzem Polski

W mistrzostwach Polski seniorów w judo zawodnik Polonii Rybnik, Piotr Kuczera, wywalczył złoty medal.

2014-10-06 00:00 Autor: Adam Doliba