Rybnicka restauracja inoWino znów stanie się areną niezapomnianych muzycznych doświadczeń, gdy na INOscenę wkroczą utalentowani artyści z różnych gatunków muzycznych. Zanurz się w unikalnych dźwiękach, które przeniosą Cię w zupełnie nowy świat emocji i pasji.
Restauracja inoWino zaprasza wszystkich melomanów, entuzjastów muzyki oraz tych, którzy chcą przeżyć niezwykłe chwile z piękną sztuką dźwiękową, do uczestnictwa w INOscenie. Biletów jest ograniczona liczba, dlatego warto już teraz zarezerwować swoje miejsce na jednym z tych wyjątkowych koncertów. To wyjątkowa okazja, by odkryć muzyczną magię w sercu Rybnika. Czekamy na Was z niecierpliwością.
13.09.2023 - Koncert Czesław Mozil Solo
To wyjątkowa okazja, aby doświadczyć mocy muzyki w wykonaniu jednego z najbardziej charyzmatycznych polskich artystów - Czesława Mozila. Jego niezwykły głos oraz zdolność do poruszania publiczności czynią z niego prawdziwą ikonę polskiej sceny muzycznej. Jego koncert to mieszanka energii, emocji i błyskotliwego humoru.
Link do biletów: https://app.evenea.pl/event/890931-1/
11.10.2023 - Kuba Kęsy gra Dylana
Dla miłośników poezji dźwiękowej Boba Dylana to koncert obowiązkowy. Kuba Kęsy, utalentowany wokalista i instrumentalista, przeniesie nas w podróż do świata nieśmiertelnych przebojów tego legendarnego artysty. Jego interpretacje są pełne pasji i oddania, dzięki czemu można poczuć magię klasycznych utworów na nowo.
Link do biletów: https://app.evenea.pl/event/890931-2
27.10.2023 - Louis Matute Large Ensemble w Podróży
Wychodząc poza granice jednego gatunku muzycznego, Louis Matute Large Ensemble przeniesie nas w podróż przez różnorodne dźwięki i kultury. Ich mieszanka jazzu, world music i elementów improwizacji oczaruje każdego melomana. To prawdziwie kreatywna podróż w świat dźwięków.
Link do biletów: https://app.evenea.pl/event/890931-3
10.11.2023 - Tomek Steńczyk/Marek Grechuta
W hołdzie dla niezapomnianego Marka Grechuty, Tomek Steńczyk zabierze nas w podróż sentymentalną po najpiękniejszych pieśniach tego mistrza. Jego głos emanuje ciepłem i autentycznością, co sprawia, że koncert ten to prawdziwe przeżycie dla każdego, kto kocha piękne i osobiste teksty.
Link do biletów: https://app.evenea.pl/event/890931-4
24.11.2023 - Marek i Michał Andrzejewscy "Pieśni Krainy Łagodności"
Ojciec i syn Andrzejewscy zabiorą nas w bajeczny świat swojej twórczości, pełen lirycznych kompozycji i mistrzowskiej gry na gitarze i pianinie. Ich koncert to esencja pieśni pełnych ciepła i spokoju, które ukoją każdą duszę, ale też radości i pozytywnych wibracji, które zabierzecie ze sobą do swoich domów na długi czas.
Link do biletów: https://app.evenea.pl/event/890931-5
Wszystkie informacje o koncertach znajdziesz na naszej stronie internetowej www.inowino.eu/wydarzenia lub na facebooku.
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alertCzy będziesz głosował/głosowała na Piotra Kuczerę jako Prezydenta Miasta Rybnika?
Oddanych głosów: 1648