zamknij

OGŁOSZENIA: Nieruchomości - Sprzedam/Wynajmę

Trzypokojwe mieszkanie w Leszczynach!!

  • Rodzaj: M4, własnościowe na sprzedaż
  • Ilość pięter budynku: 4
  • Numer piętra: 3
  • Powierzchnia użytkowa: 60 m2
  • Miasto: Czerwionka-Leszczyny
  • Dzielnica: Leszczyny

265 000 PLN

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

M4 w Leszczynach, mieszkanie o funkcjonalnym układzie z balkonem!!

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, stanowiącego odrębną własność, które mieści się na 3 piętrze niskiego bloku w doskonałej lokalizacji Leszczyn.
Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi z czego jeden z wyjściem na duży balkon, widnej kuchni, łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową, osobnej ubikacji i przedpokoju; przynależy piwnica.
Nieruchomość w ogólnie dobrym stanie technicznym do odświeżenia (wkładu finansowego wymaga łazienka i WC). W mieszkaniu okna PCV, wymieniono drzwi wewnętrzne i wejściowe. Na podłogach w pokojach zostały położone panele, na ścianach gładź gipsowa, w przedpokoju i kuchni posadzki zostały wykafelkowane, na ścianach położono tapety, łazienka i WC wykafelkowane.
Koszty związane z utrzymaniem mieszkania; opłaty w okresie letnim (2 os.) to ok. 220 zł. z zaliczka na wodę ciepłą i zimną i wywóz śmieci; plus zaliczka na remonty ok. 90 zł. i zaliczka na zarządzanie nieruchomością ok. 110 zł. natomiast czynsz zimowy wzrasta o zaliczkę na ogrzewanie do ok. 450 zł. Dodatkowo płatne są media; prąd i gaz wg. zużycia.
Świetna lokalizacja w pobliżu szkoła, przedszkole, obiekty rekreacyjno- sportowe, liczne sklepiki, komunikacja.
Prezentowana oferta to dobry wybór dla rodziny z dziećmi lub pary ze wspólnymi planami na przyszłość.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na prezentację!

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną pomoc przy załatwianiu formalności związanych z zakupem nieruchomości, jak również oferujemy swoją pomoc przy kredycie hipotecznym.
Kontakt z ogłoszeniodawcą

L&M Nieruchomości


Czerwionka-Leszczyny