zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Pracownik Produkcji oraz Lakiernik

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Wiodący producent podłóg laminowanych i stolarki drzwiowej
oraz dystrybutor wyrobów wykończeniowych drewnianych i drewnopochodnych

zatrudni

Pracowników Produkcji
przy obsłudze maszyn stolarskich oraz lakierniczych
miejsce pracy Zwonowice k. Rybnika

zadania :

praca na linii produkcyjnej przy obsłudze maszyn do produkcji drzwi,
ościeżnic a także przy lakierowaniu elementów
pakowanie elementów drzwi i ościeżnic
dbałość o jakość wykonanych elementów
stosowanie się do przepisów i norm,
dbanie o porządek na stanowisku pracy

wymagania :

zaangażowanie w wykonywaną pracę
dokładność, sumienność przy wykonywaniu obowiązków,
mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
umiejętność pracy w zespole

oferujemy :

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej Firmie
atrakcyjne warunki zatrudnienia ? wynagrodzenie brutto od 2200 zł do 3000 zł
możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
na poniższy adres , lub o kontakt telefoniczny 032 42 92 192

e-mail : rekrutacja@classen.com.pl
w tytule emaila prosimy wpisać nazwę stanowiska

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji
zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, 1662?
Kontakt z ogłoszeniodawcą

Classen-Pol

Zwonowice, ul. Wyzwolenia
44-292 Rybnik 13 Rybnik 13

TEL. 324292040