zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Pomoc księgowej

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Firma tuPolska sp. z o.o., wydawca portali internetowych w regionie poszukuje osoby do pomocy w dziale księgowym

Miejsce pracy: Rybnik

Opis stanowiska:
- wystawianie faktur
- wprowadzanie dokumentów do programu księgowego,
- odbieranie oraz wysyłka poczty,
- dbanie o obieg korespondencji w biurze,
- kompletowanie i segregowanie dokumentów

Wymagania:
- sumienność i dokładność,
- znajomość i umiejętność wykorzystania programów pakietu MS Office,
- wykształcenie min. średnie
- wysoka kultura osobista,

Oferujemy:
- elastyczny czas pracy (umowa zlecenie - stawka godzinowa, praca kilka godzin w tygodniu)
- możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego, mile widziane osoby studiujące,
- pracę w największym medium w regionie
- niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków
- merytoryczne wsparcie w pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres p.maksym@tupolska.com w tytule wiadomości wpisując
"Pomoc księgowa"
Kontakt z ogłoszeniodawcą