zamknij

OGŁOSZENIA: Nieruchomości - Sprzedam/Wynajmę

KASKADA KOMPLEKS M4 75 m2 parter z ogródkiem super lokalizacja

  • Rodzaj: M4, własnościowe na sprzedaż
  • Ilość pięter budynku: 2
  • Powierzchnia użytkowa: 75 m2
  • Miasto: Rybnik
  • Dzielnica: Zamysłów
  • Ulica: Na Okrzeszyńcu

337 700 PLN

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

W rewelacyjnej lokalizacji na granicy dzielnic Smolna Zamysłów w pięciu trzykondygnacyjnych budynkach o nowoczesnej stylizacji powstaje łącznie 30 przestronnych i funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni od 30 do 113 m kw.

Architektura budynków i ich standard jest innowacyjną perełką na mapie Rybnika. To nowoczesny i funkcjonalny kompleks budynków położony w bardzo atrakcyjnej i malowniczej scenerii. Inwestycja jest w trakcie od czerwca 2018 roku. Zainteresowanych zapraszamy do poznania więcej szczegółów i dokonywania rezerwacji atrakcyjnych mieszkań.

W budynkach przewidziano innowacyjne rozwiązania niespotykane na rynku lokalnym.

Teren kompleksu monitorowany. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się teren zielony, kompleks leśny Okrzeszyniec czyli cicha i malownicza okolica bogata w przyrodnicze atrakcje poza miejskim zgiełkiem i ruchem ulicznym.

To wyjątkowa okazja dla tych, którzy są znudzeni tłokiem blokowisk i miejskich kamienic a cenią sobie spokój, komfort i nowoczesność. To również wyjątkowa okazja dla tych którzy szukają dużych przestrzeni a nie chcą budować domów. Tutaj na jednym poziomie mogą otrzymać jeszcze większy komfort z większymi atutami. Miejsce to mimo, iż na uboczu i wśród zieleni jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta do którego dojazd od strony ul. Wodzisławskiej bądź ul. Raciborskiej zajmuje zaledwie kilka minut.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji a zainteresowanych do dokonywania wstępnych rezerwacji atrakcyjnych apartamentów mieszkalnych. Pierwsze apartamenty segmentu A zostaną przekazane nabywcom w stanie deweloperskim w III kwartale 2019 roku.

Gwarantujemy wysoki standard i jakość za najniższą cenę na rynku lokalnym.

Telefon kontaktowy 695 35 2000
Kontakt z ogłoszeniodawcą

grasinvest