zamknij

OGŁOSZENIA: Praca - Dam pracę

Czechy, praca na produkcji w Brnie z zakwaterowaniem!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Dla naszego klienta zajmującego się produkcją części samochodowych poszukujemy kandydatów na stanowisko: pracownik produkcji.

Oferta pracy również dla par!

Miejsce pracy: Kuřím k. Brna

Oferujemy:
od 24 500 kc - 27 000 kc
5 000 kč bonusu za relokację po 3 miesiącach pracy, wypłacany jednorazowo 13 wypłata wypłacana dwa razy do roku
bonusy za wydajność
obiady za 30 kc
5 tygodni urlopu
12 h zmiany w systemie: 2xdzień - 1xwolne - 2xnocka - 3x wolne
dofinansowanie zakwaterowania - koszt dla pracownika to ok 80 zl miesięcznie [zakwaterowanie 400 m od firmy]

Wymagania:

chęć pracy na 12 h zmiany
samodzielność
odpowiedzialność

Zakres obowiązków:

produkcja kabli i konektorów
kontrola wizualna, pakowanie produktów
obsługa maszyn produkcyjnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres praca.rekrutacja.cz@gmail.com lub kontakt telefoniczny +420 735 764 357.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Kontakt z ogłoszeniodawcą

RekrutacjaCzechy