zamknij

OGŁOSZENIA: Nauka

Angielski - przełam bariery w mówieniu !

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

Metoda bezpośrednia (Direct Method) pozwala opanować język obcy szybciej, niż tradycyjne metody nauczania, zapewnia wysoką skuteczność: 95% kursantów zdaje egzamin First Certificate. Dla porównania, międzynarodowa średnia wynosi 70%.

Metoda bezpośrednia jest odpowiednia dla każdego, w każdym wieku i bez względu na cel uczenia się języka. Metoda gwarantuje doskonałe rezultaty przy minimalnym wkładzie w prace domowe. Możliwe jest to dzięki maksymalnemu wykorzystaniu lekcji. Jedyny wysiłek, który uczeń musi włożyć w naukę, to regularne czytanie przerobionego materiału, gdyż metoda ta gwarantuje sukces poprzez powtórki, a nie "wkuwanie".

Podczas lekcji głównie rozmawiamy, niczego nie piszemy. Metoda jest łatwa, interesująca, przyjemna oraz tańsza od tradycyjnych metod nauczania.

Ucząc się szybciej, kursant w efekcie płaci mniej, nie traci pieniędzy, ponieważ 100% czasu lekcji wykorzystane jest na aktywne opanowanie języka.

Nasza szkoła oferuje kursantom bezpłatną możliwość sprawdzenia jakości usług i metody, pozwalając tym samym na dokonanie właściwego wyboru.

Czas już zatem, abyś to Ty zapisał się na zajęcia i przełamał bariery językowe, zaczynając mówić coraz lepiej i płynniej !

Zapisz się na darmową lekcję próbną: tel. 507 557 473
Kontakt z ogłoszeniodawcą

czarnapuszka