Żużel: Przemysław Giera i Dominik Tyman (PGG ROW Rybnik) walczyli w finale MMPPK

2019-08-20, Autor:

Na torze w Gorzowie juniorzy PGG ROW-u Rybnik zbierali doświadczenie w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

Do walki o złoto w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych stanęło siedem ekip. Wśród nich PGG ROW Rybnik w składzie Przemysław GieraDominik Tyman. Liderzy rybnickiej formacji młodzieżowej, czyli Robert Chmiel i Mateusz Tudzież w tym samym dniu rywalizowali w meczu ligowym na torze w Tarnowie.

Z rywalizacji na torze w Gorzowie zwycięsko wyszli młodzi zawodnicy Falubazu Zielona Góra, którzy łącznie wywalczyli 27 punktów. Podium uzupełnili Bogdanka Motor Lublin (23 punkty) i Bocar Włókniarz Częstochowa (22 punkty). Rybniczanie z 8 oczkami na koncie zajęli ostatnie, siódme miejsce.