Zamiast ligi sparing w Bytomiu

2013-03-23, Autor:
Piłkarze ROW-u zremisowali w sparingu z I-ligową Polonią Bytom.

Przypomnijmy, że dzisiejszy mecz grupy zachodniej II ligi pomiędzy Energetykiem ROW Rybnik i Górnikiem Wałbrzych został odwołany z powodu złego stanu wałbrzyskiej murawy. Przerwę w rozgrywkach rybniczanie wykorzystali na rozegranie sparingu z Polonią Bytom, której ligowy mecz z Olimpią Grudziądz również został odwołany. Na boisku w Bytomiu gospodarze zremisowali z ROW-em 1:1. Bramkę dla rybniczan w 54. minucie zdobył Jarosław Wieczorek. W 67. minucie wyrównał Michał Płókarz.

Kolejny sparing Energetyk ROW rozegra już w niedzielę 24 marca o godz. 10:00 na boisku przy kąpielisku „Ruda”. Do Rybnika przyjedzie Naprzód Syrynia.

Najbliższy mecz ligowy piłkarze Ryszarda Wieczorka rozegrają na własnym stadionie w sobotę 30 marcaRakowem Częstochowa. Początek spotkania zaplanowano na godz. 15:00.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0