zamknij

Wiadomości

Wodzisławska: zmusił kierowcę autobusu do ostrego hamowania i uciekł

2020-09-10, Autor: bf

Wypadek drogowy na ul. Wodzisławskiej. W rejonie przystanku autobusowego Niedobczyce – Paryż samochód osobowy zajechał drogę kierowcy autobusu i pojechał dalej. Ucierpiała jedna z pasażerek.

Reklama

Do zdarzenia doszło około godziny 14.35.

- Kierujący samochodem osobowym zajechał drogę kierowcy autobusu linii 6 i zmusił go do gwałtownego hamowania. Cześć pasażerów przewróciła się. Jedna kobieta potrzebowała pomocy medycznej – mówi asp. Bogusława Kobeszko, rzecznik policji w Rybniku.

Kierowca samochodu osobowego odjechał z miejsca zdarzenia. Policja informuje, że nie ma utrudnień w ruchu. Szuka teraz sprawcy zdarzenia.

Oceń publikację: + 1 + 37 - 1 - 10

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (8):
  • ~pawelbudowa 2020-09-10 16:38:19

    Grono podejrzanych zawężamy do kierowców BMW na SWD ....

    69 42
  • ~adamczykhenryk1 2020-09-10 17:20:48

    kierowcy autobusów mają jakieś kwalifikacje do kierowania ? jak ja prowadzę wannę , to kierowcy autobusów hamują do zera . Kłosok sp. z o.o.

    23 49
  • ~jose_23 2020-09-10 17:24:17

    autobusy mają monitoring więc pewnie się nagrało

    36 2
  • ~Kimi73 2020-09-10 17:47:11

    Paweł... Co do SWD - racja. Dochodzi jeszcze SRB. Bmw? Hmmm. Jak kiedyś powiedział J. Clarkson, w latach 90tych ćwoki jeździły beemkami, obecnie przesiadły sie do audi...

    29 36
  • ~pprywatne 2020-09-10 19:21:35

    Gdyby kierowca autobusu dostosował prędkość do WARUNKÓW NA DRODZE to nie musiałby ostro hamować. Zachowanie innych uczestników też należy przewidzieć w tym wariatów. Na tym polega bycie przewidującym kierowcą.

    29 57
  • ~x.treme 2020-09-10 19:43:34

    Kimi73
    Clarkson to akurat idiota, który śmieje się wielokrotnie z Polaków z wojny itd. ale jak ty go cytujesz to już wszystko o Tobie wiem jakiego typu "gatunek" reprezentujesz:)
    W przeciwieństwie do ciebie, on ma pojęcie o motoryzacji i zachwyca się non-stop np. właściwościami jezdnymi BMW i jakością Audi.

    ps. Jako mieszkaniec i posiadacz SR - stwierdzam ,że to właśnie SR-y ostatnio jeżdżą po Rybniku jak de**le.

    40 16
  • ~Anna Ryż 2020-09-10 21:44:42

    Forumowicze i odpowiedzialni Redaktorzy za redagowanie tego portalu. Opamiętajcie się ! Większość wpisów wzywa do nienawiści w stosunku do kierowców, którzy nie posiadają tablic rejestracyjnych SR. Proponuję takie wpisy kasować, ponieważ nic nie wnoszą do wyjaśnienia danego zdarzenia. Nienawiść napędza nienawiść.

    29 12
  • ~PawelE39 2020-09-10 22:08:37

    Że niby sr-y to tacy "miszczowie" na drogach?? :D Ktoś kto jeździ trochę po okolicy wie że nie jeden swd lepiej sobie radzi w rybniku niż sr. Nie mówię już o sytuacji jak taki sr wybierze się na wioskę... Dzieci we mgle, 40 km/ h i nie wie co zrobić bo ktoś idzie poboczem albo drudzy co cisną "stówką" i myślą że tylko w rybniku ktoś mieszka a na wsiach można grzać na złamanie karku.
    Niebawem na szczęście wchodzi przepis o braku konieczności wymiany tablic więc luuuzik.

    22 10

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Przepisy dotyczące aborcji w Polsce:





Oddanych głosów: 1479