W Kamieniu ROW Rybnik lepszy od Ruchu Chorzów

2017-07-08, Autor:

Wygraną z Ruchem Chorzów rybniccy piłkarze zakończyli tygodniowy obóz dochodzeniowy na obiektach MOSiR-u.

W sobotnim spotkaniu ROW-u Rybnik z Ruchem Chorzów nie brakowało dobrych okazji i świetnych interwencji Kacpra Rosy. Dwie bramki w pierwszej połowie zdobył dla rybniczan Mariusz Muszalik. Jedno trafienie w końcówce spotkania dorzucił Mateusz Szatkowski. Honorowego gola dla chorzowian strzelił Vilim Posinković. Mecz odbył się na boisku w Kamieniu.

Kolejny sparing ROW 1964 Rybnik rozegra w środę 12 lipca z BKS-em Bielsko-Biała.

ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów 3:1 (2:1)

1:0 - Mariusz Muszalik (24), 2:0 - Mariusz Muszalik (29 – rzut karny), 2:1 - Vilim Posinković (33), 3:1 - Mateusz Szatkowski (86)

ROW 1964 Rybnik: Kacper Rosa - Dawid Gojny, Dawid Bober, Szymon Jary, Marek Krotofil (zawodnik testowany), Paweł Jaroszewski (zawodnik testowany), Mariusz Muszalik, Kamil Spratek, Damian Koleczko (Krzysztof Koch), Sebastian Siwek (Dawid Kalisz), Przemysław Brychlik (zawodnik testowany)

Ruch Chorzów: (I połowa) Jakub Miszczuk - Santiago Villafañe, Gracjan Horoszkiewicz, Mateusz Zawal, Mateusz Hołownia - Kamil Słoma, Przemysław Bargiel, Mello, Patryk Sikora, Vilim Posinković - Jakub Arak. (II połowa) Nikołaj Bankow - Gracjan Komarnicki, Michał Rutkowski, Mário Tóth, Adam Pazio - Miłosz Przybecki, Maciej Urbańczyk, Michał Walski, Bartosz Nowak, Łukasz Siedlik - Vilim Posinković (60 Artur Balicki)

Składy i strzelcy goli za 90minut.pl

Najbliższe plany piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik:
12 lipca – sparing z BKS-em Bielsko-Biała,
14 lipca – runda wstępna Pucharu Polski: Polonia Środa Wielkopolska – ROW 1964 Rybnik,
15-19 lipca – obóz w Rybniku-Kamieniu,
19 lipca – sparingi: ROW 1964 Rybnik – Rekord Bielsko-Biała oraz ROW 1964 Rybnik – Elana Toruń,