zamknij

Kultura, rozrywka i edukacja

Uczniowie G10 na Jasnej Górze

2012-10-23, Autor: dk
Uczniowie pierwszych klas Gimnazjum nr 10 im. Jana Pawła II w Rybniku wzięli udział w XII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę.

Reklama

XII Ogólnopolska Pielgrzymka Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę w tym roku odbyła się w dniu inauguracji Roku Wiary.

Spotkanie rozpoczęło się mszą świętą, której przewodniczył arcybiskup metropolita częstochowski – Wacław Depo oraz duszpasterz Rodziny Szkół, biskup radomski – Henryk Tomasik.
Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
  • ~czarny_julek 2012-10-23 09:38:10

    Uczniom gimnazjum w szczególności gratuluję tej kropeczki po "nr". Widać, że ktoś starał się ją usunąć - ale jakby nie wyszło ;)

    0 0
  • ~wojtek_jj8 2012-10-23 21:38:12

    Dzieci! Uczyć się a nie słuchać tych, którym zlizują śmietanę z kolan. W przyszłości procentować będzie wiedza nie ta z Częstochowy, ale ta, zdobyta w szkole na zajęciach z fizyki, matematyki itp. Ci, którzy teraz zajmują Wasze umysły Czarnymi Madonnami, w przyszłości nawet ręką nie kiwną w przypadku niepowodzeń, spowodowanych brakiem wykształcenia, a co za tym idzie, znalezieniem pracy z której można żyć i się utrzymać. No, ale zawsze jaszcze pozostaje modlitwa o lepsze jutro.

    0 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.