TS Volley Rybnik: ZAKSA nie taka straszna

2017-11-05, Autor:

Siatkarze z Rybnika zapomnieli już o porażce z TKS-em Tychy i w 7. kolejce II ligi pokonali lidera ZAKSĘ Strzelce Opolskie.

Przypomnijmy, że tydzień temu rybniccy siatkarze przegrali pierwszy mecz w tym sezonie. Ich pogromcą okazał się TKS Auto Partner Tychy, który przerwał znakomitą serię pięciu zwycięstw z rzędu.

W 7. kolejce TS Volley zmierzył się innym zespołem z górnej półki, ZAKSĄ Strzelce Opolskie. Wyjazdowe spotkanie z liderem II ligi okazało się szczęśliwe dla rybniczan. Podopieczni trenera Dariusza Luksa wygrali 3:0 w setach do 19, 21 i 18.

Następny mecz rybniccy siatkarze rozegrają przed własną publicznością w hali sportowej przy ul. Grunwaldzkiej. Ich rywalem będzie AT Jastrzębski Węgiel. Spotkanie odbędzie się w sobotę 11 listopada o godzinie 17:00.