TS Volley Rybnik: w meczu z AT Jastrzębski Węgiel potrzebny tie-break

2020-11-21, Autor:

W 8. kolejce II ligi siatkarze TS Volley Rybnik wygrali na własnym pakiecie z Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla 3:2.

Mecz z Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla rybniczanie rozpoczęli od pewnego zwycięstwa 25:15. W drugim secie goście odpowiedzieli wygraną 25:21. W takim samym stosunku, ale z korzyścią dla TS Volley, zakończył się trzeci set. W czwartym ponownie lepsi byli jastrzębianie (25:22). O ostatecznym sukcesie rybniczan zadecydował zacięty tie-break, w którym górą byli gospodarze, wygrywając 16:14 i cały mecz 3:2.

W środę 25 listopada TS Volley rozegra zaległe spotkanie 7. kolejki z drużyną Volley Miasteczko Śląskie.

W 9. kolejce, która odbędzie się w sobotę 28 listopada, rybniczanie podejmą AZS Częstochowa.