TS Volley Rybnik: stracona szansa na punkty w meczu z SMS PZPS Spała

2018-12-09, Autor:

W 11. kolejce 5. grupy II ligi siatkarze TS Volley Rybnik przegrali przed własną publicznością z SMS PZPS Spała 1:3.

Niestety nie udał się rewanż rybnickim siatkarzom nad młodzieżową reprezentacją Polski, czyli SMS PZPS Spała. Przypomnijmy, że na parkiecie rywala TS Volley przegrał w październiku 2:3.

Rewanż w Rybniku miał bardzo zacięty przebieg. Po dwóch setach prowadzili goście, a w trzecim lepsi byli rybniczanie. W czwartym starciu TS Volley prowadził już 24:21 i przynajmniej jeden punkt był na wyciągnięcie ręki. Jednak kilka błędów w przyjęciu i rozegraniu ataku spowodowało, że to młodzi siatkarze ze Spały cieszyli się ze zwycięstwa w secie 27:25 i całym meczu 3:1.

Pomimo porażki rybnicki zespół utrzymał 6. miejsce w tabeli.