TS Volley Rybnik przegrał na parkiecie lidera

2019-01-12, Autor:

W 15. kolejce 5. grupy II ligi siatkarze TS Volley Rybnik przegrali na wyjeździe z liderem, MKS-em Andrychów.

Rybnickim siatkarzom nie udało się sprawić niespodzianki w wyjazdowym starciu z liderem 5. grupy II ligi, MKS-em Andrychów.

Pierwsze sety padły łupem gospodarzy, którzy dwukrotnie wygrali 25:18. TS Volley postraszył lidera w trzecim secie. Rybniczanie pokonali andrychowian 25:21. Czwarty set okazał się jednak ostatnim. MKS zwyciężył 25:16 i cały mecz 3:1.

Po tej porażce TS Volley spadł na ósme miejsce w tabeli.

W następnej kolejce rybnicka drużyna zmierzy się przed własną publicznością z Kęczaninem Kęty.

15. kolejka:
AZS Politechnika Opolska - MKS II Będzin 2:3 (25:14, 16:25, 23:25, 25:23, 14:16)
BBTS II Bielsko-Biała - AT Jastrzębski Węgiel II 1:3 (25:21, 27:29, 20:25, 23:25)
SMS PZPS I Spała - Kęczanin Kęty 3:2 (25:17, 20:25, 25:20, 24:26, 15:9)
MKS Andrychów - Volley Rybnik 3:1 (25:18, 25:18, 21:25, 25:16)
TKS Tychy - ZAKSA Strzelce Opolskie 0:3 (22:25, 24:26, 20:25)