TS Volley Rybnik odrabiał zaległości w II lidze

2020-10-31, Autor:

Siatkarze TS Volley Rybnik rozegrali dwa zaległe mecze 5. grupy II ligi. Ze zmiennym szczęściem...

W środę 28 października w zaległym meczu 2. kolejki rybniccy siatkarze przegrali na wyjeździe z MKS-em II Będzin 0:3 w setach do 21, 23, 19.

W sobotę 31 października w zaległym meczu 3. kolejki TS Volley zmierzył się we własnej hali ze Startem Namysłów. Goście dobrze zaczęli, wygrywając pierwszego seta w tym sezonie. Później jednak lepiej radzili sobie rybniczanie, którzy zwyciężyli 3:1. Była to druga wygrana TS Volley w tym sezonie.

W następnej 6. kolejce II ligi (7 listopada) rybniczanie zagrają w Kętach z miejscowym Kęczaninem.