TS Volley Rybnik na półmetku rundy zasadniczej II ligi

2018-11-25, Autor:

W 9. kolejce piątej grupy II ligi siatkarze TS Volley Rybnik przegrali na wyjeździe z AZS-em Politechnika Opolska 1:3.

Rybniczanie znakomicie rozpoczęli wyjazdowy mecz z AZS-em, wygrywając pierwszego seta do 16. Kolejne partie należały jednak do gospodarzy. Opolanie zwyciężali w kolejnych setach do 18, 18 i 15.

Po dziewięciu kolejkach, czyli na półmetku rundy zasadniczej II ligi, TS Volley ma na swoim koncie 10 punktów.

W kolejnej rundzie rybniczanie zmierzą się na wyjeździe z AT Jastrzębski Węgiel II. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu obu drużyn lepszy był TS Volley, który wygrał na inaugurację rozgrywek przed własną publicznością 3:0 (15, 18, 9).

9. kolejka:
MKS Andrychów - MKS II Będzin 3:0 (25:21, 25:19, 25:11)
Kęczanin Kęty - TKS Tychy 3:1 (25:17, 25:22, 23:25, 25:19)
BBTS II Bielsko-Biała - ZAKSA Strzelce Opolskie 1:3 (23:25, 23:25, 25:21, 14:25)
AZS Politechnika Opolska - Volley Rybnik 3:1 (16:25, 25:18, 25:18, 25:15)
AT Jastrzębski Węgiel II - SMS PZPS I Spała 2:3 (20:25, 22:25, 25:22, 25:19, 11:15)