TS Volley Rybnik: awans był bardzo blisko

2017-04-02, Autor:

Niestety nie udało się rybnickim siatkarzom wygrać po raz drugi z MCKiS Jaworzno i awansować do turnieju półfinałowego o awans do I ligi.

Przypomnijmy, że wczoraj TS Volley wyrównał stan rywalizacji z MCKiS Jaworzno na 1:1. Dziś odbyło się decydujące o awansie starcie.

Mecz w hali Gimnazjum nr 2 w Rybniku przyniósł sporo emocji. Pierwszego seta wygrali gospodarze 25:20. Drugiego w takim samym stosunku zwyciężyli goście, którzy nie dali szans rybniczanom również w trzecim secie. MCKiS wygrał 25:12. Po zaciętej walce w czwartym secie i zwycięstwie 25:23 rybniczanie wyrównali na 2:2. O wszystkim zadecydował tie break, w który lepiej spisali się przyjezdni. Drużyna z Jaworzna wygrała 15:9 i cały mecz 3:2.

To nie koniec siatkarskich zmagań w tym sezonie. W najbliższych dniach TS Volley zmierzy się jeszcze z TKS-em Tychy. Stawką będzie trzecie miejsce II ligi.

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 4