TS Volley przegrał z Delic-Polem

2011-02-16, Autor:
W 17. kolejce II ligi 2 grupy siatkarze TS Volley Rybnik przegrali Delic-Polem Częstochowa 1:3.

Rybniccy siatkarze bardzo dobrze rozpoczęli mecz z Delic-Polem Częstochowa. W hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych wygrali pierwszego seta 25:19. Kolejne dwa starcia były bardzo wyrównane. W końcówkach setów więcej zimnej krwi zachowali jednak częstochowianie (22:25, 23:25), którzy objęli prowadzenie 2:1. Czwarty set okazał się ostatnim. W tej części meczu dominowali przyjezdni. Delic-Pol wygrał 25:14 i cały mecz 3:1.

Kolejny mecz TS Volley rozegra na wyjeździe z Górnikiem Siemianowice Śl.

17. kolejka - 12.02.2011

Victoria Wałbrzych - Czarni Rząśnia 2:3 (26:28, 23:25, 25:22, 25:22, 11:15)

AZS Politechnika Opolska - AZS Rafako Racibórz 3:2 (25:21, 23:25, 22:25, 25:9, 15:10)

TS Volley Rybnik - Delic Pol Częstochowa 1:3 (25:19, 22:25, 23:25, 14:25)

Gwardia Wrocław - Górnik Siemianowice Śl. 3:0 (25:21, 25:20, 25:22)

18. kolejka - 19.02.2011

Czarni Rząśnia - Cuprum Lubin

AZS Rafako Racibórz - Victoria Wałbrzych

Delic Pol Częstochowa - AZS Politechnika Opolska 3:2 (25:20, 22:25, 30:28, 19:25, 25:23)