TS Volley: pięć setów z Winnerem

2015-02-16, Autor:
Aż pięć setów zobaczyli kibice w Czechowicach-Dziedzicach w starciu miejscowego Winnera z drużyną TS Volley Rybnik.

Niezwykle zacięty przebieg miał wyjazdowy mecz siatkarzy TS Volley RybnikWinnerem Czechowice-Dziedzice. Rybniczanie wygrali pierwszego seta 25:19. W drugim lepsi byli gospodarze – 25:21. W trzecim starciu ponownie zwyciężył TS Volley (25:18), a w czwartym do wyrównania znów doprowadził Winner (25:21). W tie-breaku więcej zimnej krwi zachowali podopieczni trenera Wojciecha Kasperskiego i to oni cieszyli się ze zwycięstwa w secie 15:11 i całym meczu 3:2.

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej TS Volley zmierzy się we własnej hali z drugą w tabeli Juvenią Głuchołazy. W przypadku zwycięstwa rybniczanie awansują na pozycję wicelidera. Porażka może spowodować spadek na piąte miejsce. Tylko dwa punkty do drużyny TS Volley tracą AZS Politechnika OpolskaTKS Tychy.

17. kolejka - 14.02.2015
AZS Rafako Racibórz - JSW KOKS Radlin 1:3 (21:25, 23:25, 25:22, 21:25)
Juvenia Głuchołazy - TKS Tychy 3:1 (19:25, 25:21, 25:19, 25:19)
Winner Czechowice-Dziedzice - TS Volley Rybnik 2:3 (19:25, 25:21, 18:25, 25:21, 11:15)
AT Jastrzębski Węgiel II - TKKF Czarni Katowice 1:3 (22:25, 20:25, 25:19, 22:25)
UKS Strzelce Opolskie - AZS Politechnika Opolska 0:3 (5:25, 0:25, 0:25)