TS ROW Rybnik rozgromił Olimpię Osieczany w Pucharze Polski

2020-01-28, Autor:

Zawodniczki Olimpii Osieczany nie będą miło wspominać meczów z TS ROW Rybnik. Po raz drugi we własnej hali podejmowały rybnicki zespół i po raz drugi uległy 2:13.

Pierwszy mecz odbywał się w ramach I ligi futsalu. W niedzielny wieczór, w myślenickiej hali oba zespoły spotkały się w ramach Pucharu Polski.

Początek spotkania w wykonaniu rybniczanek po raz kolejny był niemrawy. Akcje wyglądały na przemyślane, brakowało jednak wykończenia. Skuteczność była na tyle słaba, że po dwóch kontrach i błędach w defensywie, rybniczanki tylko remisowały 2:2. A wydawało się, że miały pod kontrolą.

Na szczęście dla ROW-u od 10 minuty spotkanie było już jednostronne i na przerwę miejscowe schodziły z bagażem 8 bramek.

W drugiej części na parkiecie przebywała w większości 2-ga i 3-cia czwórka, więc mecz nie był już tak jednostronnym widowiskiem. Jednak od 30 minuty gospodynie wyraźnie opadły z sił i ROW strzelił jeszcze 5 bramek.

W niedzielę (2 lutego) TS ROW wraca do rozgrywek ligowych, żeby na wyjeździe w Strzelcach spotkać się z Plonem. W swojej hali rybniczanki zakończą sezon 9 lutego rewanżowym meczem z Olimpią.

Olimpia Osieczany - TS ROW Rybnik 2:13 (2:8)

Bramki: Aleksandra Lizoń (18, 27, 38), Dominika Głowacka (15, 17, 39), Martyna Guzik (13, 36), Sabina Nowosielska (6), Julia Krzyżok (14), Katarzyna Kubik (12), Clara Soquessa (38), Żaneta Sobota (10)

Oceń publikację: + 1 + 7 - 1 - 0