TS ROW Rybnik: rezerwy rozpoczęły sezon od zwycięstwa w Ornontowicach

2018-09-04, Autor:

Rezerwy TS ROW Rybnik wygrały w pierwszym meczu tego sezonu w III lidze z Gwarkiem Ornontowice. Hat-tricka zaliczyła Marta Miś.

W pierwszej kolejce grupy śląskiej III ligi piłkarki TS ROW II Rybnik pauzowały. Sezon zainaugurowały dopiero w drugiej kolejce wyjazdowym meczem z Gwarkiem Ornontowice. Już w 3. minucie rybniczanki wyszły na prowadzenie po golu Julii Dworok. Gospodynie wyrównały w 28. minucie. Później popis gry dała Marta Miś, która zaliczyła hat-tricka. Dzięki trzem trafieniom młodej piłkarki rybnickiego klubu TS ROW II wygrał 4:1.

W miniony weekend pierwsza drużyna TS ROW Rybnik nie grała. Podopieczne trenera Łukasza Wojtali wybiegną na murawę w sobotę 8 września o godzinie 16:00. Na boisku w Kamieniu ich rywalem będzie Respekt Myślenice.

W tym samym dniu, również w Kamieniu, odbędzie się mecz TS ROW II Rybnik - SWD II Wodzisław Śląski. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00.

Gwarek Ornontowice – TS ROW II Rybnik 1:4 (1:2)

0:1 - Julia Dworok (3), 1:1 - ??? (28), 1:2 - Marta Miś (33), 1:3 - Marta Miś (51), 1:4 - Marta Miś (55 – rzut karny)

TS ROW II Rybnik: Bzowska Alicja (40’ Pawlik Marcelina), Kozielska Luiza, Blatoń Wiktoria, Nowosielska Sabin,a Kubik Katarzyna, Dworok Julia (51’ Krzyżok Agnieszka), Garcarczyk Liwia, Bałuc Agata (70’ Kędzierska Izabela), Gajda Kinga (51’ Krzyżok Julia), Krótki Maja (51’ Sroka Anna), Miś Marta (K)