TS ROW Rybnik: remis na zakończenie rundy jesiennej

2018-11-11, Autor:

W ostatniej kolejce rundy jesiennej I ligi piłkarki TS ROW Rybnik zremisowały na wyjeździe z Sokołem Kolbuszowa Dolna.

Pierwsza połowa meczu w Kolbuszowie Dolnej zakończyła się bezbramkowym remisem. W 68. minucie Żaneta Sobota wyprowadziła TS ROW Rybnik na prowadzenie. W 88. minucie gospodynie wyrównały i spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Po jedenastu kolejkach rundy jesiennej zespół z Rybnika jest na trzecim miejscu w tabeli grupy południowej I ligi.

Sokół Kolbuszowa Dolna - TS ROW Rybnik 1:1 (0:0)

TS ROW Rybnik: Botor, Lizoń, Sobota, Kamińska (87' Parzych), Garcarczyk, Siwek, Rosak, Guzik, Słaboń, Kubik, Adamek (70' Sroka)