TS ROW Rybnik przegrał z Rolnikiem B. Głogówek po golu w doliczonym czasie gry

2018-09-17, Autor:

W 5. kolejce grupy południowej I ligi piłkarki TS ROW Rybnik przegrały przed własną publicznością z Rolnikiem B. Głogówek 2:3.

Tydzień temu TS ROW Rybnik wygrał z Respektem Myślenice 3:2, zdobywając zwycięskiego gola w samej końcówce meczu. W miniony weekend w Kamieniu sytuacja się odwróciła i to rybniczanki straciły bramkę w doliczonym czasie gry.

A zaczęło się bardzo dobrze, bo już w 3. minucie meczu z Rolnikiem B. Głogówek gola zdobyła Klaudia Adamek. Co prawda przyjezdne szybko wyrównały po bramce Ejzel, ale na przerwę to rybniczanki schodziły z prowadzeniem 2:1. Do bramki rywalek ponownie trafiła Adamek. W drugiej połowie Rolnik wyrównał w 70. minucie. Gola zdobyła Tarnowska. Decydujący cios przyjezdne zadały w doliczonym czasie gry. Z rzutu wolnego bramkę na wagę trzech punktów strzeliła Misiak.

TS ROW Rybnik przegrał z Rolnikiem B. Głogówek 2:3 i z 6 punktami na koncie zajmuje 6. miejsce w tabeli.

W środę 26 września rybniczanki rozegrają zaległy mecz w Częstochowie z miejscowym Golem. Z kolei w sobotę 29 września podejmą na własnym boisku Rekord Bielsko-Biała (mecz przełożony z 22 września).

TS ROW Rybnik – Rolnik B. Głogówek 2:3 (2:1)

0:1 – Adamek (3), 1:1 – Ejzel (7), 1:2 – Adamek (38), 2:2 – Tarnowska (70), 2:3 – Misiak (90)

TS ROW Rybnik: Pawlik - Sobota, Botor, Fuchs (Kubik), Kamińska (Sroka), Garcarczyk, Siwek, Słaboń, Guzik, Rosak, Adamek