TS ROW Rybnik prowadził 3:0... i przegrał

2021-09-05, Autor:

W spotkaniu 4. kolejki I ligi piłkarki TS ROW Rybnik przegrały na wyjeździe z Pogonią Tczew 4:5.

TS ROW Rybnik znakomicie wszedł w mecz z Pogonią Tczew. Po kilkunastu minutach nasze piłkarki prowadziły już 3:0. Gole zdobyły Matla, Predecka i Bulavova.

Gospodynie nie załamały się takim obrotem spraw i jeszcze przed przerwą strzeliły dwie bramki. Ich autorkami były Sobal i Rembalska. Tuż po przerwie ponownie trafiła Sobal i był remis 3:3.

Pogoń wyszła na prowadzenie w 68 minucie za sprawą Jędrzejewskiej. Chwilę później po golu Nowak było już 5:3. W końcówce spotkania do bramki Pogoni trafiła Liskova i mecz zakończył się porażką ROW-u 4:5.

To kolejny raz w tym sezonie, kiedy rybniczanki prowadzą kilkoma golami, ale ostatecznie przegrywają.

W następnej kolejce TS ROW zmierzy się przed własną publicznością z Resovią.

Pogoń Tczew – TS ROW Rybnik 5:4 (2:3)

0:1 – Matla (8), 0:2 – Predecka (11), 0:3 – Bulavova (19), 1:3 – Sobal (22), 2:3 – Rembalska (30), 3:3 – Sobal (50), 4:3 – Jędrzejewska (68), 5:3 – Nowak (75), 5:4 – Liskva (85)

4. kolejka I ligi kobiet: Rolnik Biedrzychowice - UKS SMS II Łódź 0:4 Sportowa Czwórka Radom - Stomilanki Olsztyn 2:0 Pogoń Tczew - ROW Rybnik 5:4 Resovia - SWD Wodzisław Śląski 1:2 Polonia Środa Wielkopolska - Trójka Staszkówka/Jelna 4:0 Skra Częstochowa - Ząbkovia Ząbki 4:2

1. Polonia Środa Wielkopolska 4 12 4 0 0 17-4
2. SWD Wodzisław Śląski 4 9 3 0 1 12-9
3. UKS SMS II Łódź 4 9 3 0 1 13-7
4. Pogoń Tczew 4 7 2 1 1 14-12
5. Sportowa Czwórka Radom 4 7 2 1 1 13-11
6. Resovia 4 6 2 0 2 6-5
7. Stomilanki Olsztyn 4 6 2 0 2 12-11
8. Skra Częstochowa 4 6 2 0 2 9-7