TS ROW Rybnik: juniorki U-14 w finałach mistrzostw Polski

2019-02-11, Autor:

Najmłodsze juniorki TS ROW Rybnik w kategorii wiekowej U-14 wywalczyły trzeci rok z rzędu awans do finałów mistrzostw Polski.

W ćwierćfinale, w którym były gospodyniami na początku stycznia, nie miały sobie równych. Dzięki temu wystartowały w finale makroregionalnym w Tychach.

W niedzielne przedpołudnie zajęły drugie miejsce i razem z Polonią Tychy zagrają w warszawskich finałach, które odbędą się w pierwszy weekend marca.

Dla rybnickiej drużyny będą to trzecie finały w tym roku. Wcześniej juniorki U-18 zajęły 4. miejsce w Toruniu, a juniorki U-16 zakończyły swój białostocki start na 6. miejscu. Rybnicka drużyna jest jedyną w Polsce, która dokonała tego wyczynu.