TS ROW Rybnik: dobry początek i pechowa końcówka

2019-01-21, Autor:

W 8. kolejce grupy południowej ekstraligi futsalu piłkarki TS ROW Rybnik przegrały na wyjeździe ze Słomniczanką Słomniki 3:4.

Mecz ze Słomniczanką rybniczanki rozpoczęły znakomicie. Po golach Edyty Botor i Klaudii Adamek prowadziły 2:0. Gospodynie wyrównały jeszcze przed przerwą, po trafieniach Agnieszki Karcz i Julii Szostak.

TS ROW ponownie wyszedł na prowadzenie w 27. minucie. Kolejnego gola zdobyła Botor. Kilka chwil później ta sama zawodniczka skierowała piłkę do własnej braki i było 3:3. Ostatnie słowo należało do gospodyń. Zwycięskiego gola strzeliła Szostak. Słomniczanka Słomniki pokonała TS ROW Rybnik 4:3.

Dla rybniczanek była to siódma porażka w tym sezonie. W następnej kolejce o punkty będzie bardzo trudno. Do Rybnika przyjedzie niepokonany lider, AZS UJ Kraków.

Słomniczanka Słomniki – TS ROW Rybnik 4:3 (2:2)

0:1 – Edyta Botor (1), 0:2 – Klaudia Adamek (9), 1:2 – Agnieszka Karcz (13), 2:2 – Julia Szostak (14), 2:3 – Edyta Botor (27), 3:3 – Edyta Botor (33 – gol samobójczy), 4:3 – Julia Szostak (35)