TS ROW: ciężka pierwsza połowa w Bielawie

2017-09-16, Autor:

W trzecim meczu sezonu piłkarki z Rybnika odniosły trzecie zwycięstwo.

Tym razem rybniczanki rozprawiły się na wyjeździe z Bielawianką Bielawa. Po zaciętej pierwszej połowie podopieczne trenera Remigiusza Danela wyszły na prowadzenie w 51. minucie. Gola zdobyła Dominika Sykorova. Pięć minut później wynik podwyższyła Agata Sobkowicz. Ta sama zawodniczka już w doliczonym czasie gry strzeliła trzecią bramkę dla ROW-u. Gospodynie było stać jedynie na honorowe trafienie w ostatniej akcji meczu. Na listę strzelców wpisała się Oliwia Silny.

– Pierwsza połowa była dla nas ciężka, gdyż przeciwniczki stwarzały sporo groźnych sytuacji. W przerwie meczu przeanalizowałyśmy z trenerem naszą grę, wyciągnęłyśmy wnioski, o czym świadczą strzelone bramki, a w konsekwencji wygrana – powiedziała kapitan, Magdalena Wojcik.

Bielawianka Bielawa – TS ROW Rybnik 1:3 (0:0)

0:1 – Dominika Sykorova (51), 0:2 – Agata Sobkowicz (56), 0:3 – Agata Sobkowicz (90+1), 1:3 – Oliwia Silny (90+3)

TS ROW Rybnik: Marcelina Pawlik, Edyta Botor, Martyna Guzik, Marta Kamińska (61' Daria Pluta), Anna Konkol (90' Weronika Parzych), Aleksandra Lizoń (68' Katarzyna Kubik), Maria Mihaldova, Agata Sobkowicz, Dominika Sykorova, Aneta Szymanowska, Magdalena Wojcik