Szpadziści RMKS-u Rybnik walczyli w mistrzostwach Polski seniorów

2022-05-26, Autor:

W miniony weekend w Trzebnicy odbyły się indywidualne i drużynowe mistrzostwa Polski seniorów w szpadzie. W imprezie wzięli udział zawodnicy RMKS-u Rybnik.

W turnieju indywidualnym w szpadzie kobiet najlepiej zaprezentowała się Alicja Klasik, która zajęła 14. miejsce. Bardzo dobrze walczyła kadetka Liliana Porwoł, która zakończyła turniej na 16. pozycji. W turnieju drużynowym dziewczęta z RMKS-u zajęły 6. miejsce.

W szpadzie męskiej najdalej dotarł Dominik Sojka, który zajął 63. miejsce. W turnieju drużynowym szpadziści z Rybnika uplasowali się na 14. pozycji.