zamknij

Wiadomości

Szkoła Muzyczna otwiera drzwi dla przyszłych muzyków

2014-05-09, Autor: dk
W przyszłym tygodniu rodzice i dzieci, które chciałyby uczęszczać do szkoły muzycznej będą mogli odwiedzić rybnicką placówkę. Muzycy Państwowej Szkoły Muzycznej w Rybniku planują m.in. przeprowadzenie testu predyspozycji do nauki w szkole.

Reklama

Dzień otwarty w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Braci Szafranków w Rybniku odbędzie się w środę, 14 maja, od godziny 16:00 do 18:00.

Na początku dnia otwartego wystąpią najmłodsi wychowankowie rybnickiej szkoły muzycznej. Muzycy zaprezentują się w koncercie pt. „Poznajmy instrumenty muzyczne”.

Następnie zaplanowana krótką prezentację na temat specyfiki nauki w szkole muzycznej, a także obowiązkowych przedmiotów. Około godziny 17:00 będzie możliwość zwiedzenia szkoły, a także skonsultowania się z nauczycielami. Wychowawcy planują też przeprowadzenie testu predyspozycji do nauki w szkole muzycznej.
Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~Marco 2014-05-09
  19:29:29

  5 0

  Wszystko pięknie ale dlaczego od 4 lat w Galerii na stronie internetowej PSM nic się nie zmieniło!!!!! Ciągle widnieje "nasz nowy nabytek" z 2011 r. A przecież nawet na tym portalu co chwila jest jakaś ciekawa informacja o tej szkole. Czyżby w szkole o takim potencjale nie zależało na takiej formie promocji? Teraz każdy uczeń potrafi coś wrzucić do internetu a już na pewno nauczyciele mianowani i dyplomowani.

 • ~martin75fm 2014-05-09
  21:19:01

  4 0

  Może Pan Fudali jak straci posadę to dokształcie się w szkole muzycznej w graniu na nerwach ?

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy uważasz Koleje Śląskie za dobrego przewoźnika?


Oddanych głosów: 348