Słaby początek sezonu MKKS-u Rybnik

2017-10-31, Autor:

W 7. kolejce II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik zmierzyli się w hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych z SSK Rzeszów.

Mecz MKKS-u Rybnik z SSK Rzeszów od początku nie układał się po myśli gospodarzy. Na domiar złego już w pierwszej kwarcie kontuzji doznał najlepszy na parkiecie Krzysztof Zieliński. Co prawda zacisnął on zęby i po przerwie wrócił do gry, ale rywal tego dnia czuł się w „Ekonomiku” bardzo dobrze i nie pozwolił rybniczanom odwrócić losów meczu. Ostatecznie rzeszowianie wygrali 88:60.

Początek sezonu nie układa się po myśli MKKS-u, który wygrał dwa mecze, a przegrał pięć.

MKKS Rybnik - SSK Rzeszów 60:88 (20:27, 11:17, 10:13, 19:31)

MKKS: Łukasz Ochodek 19, Rafał Królikowski 10, Krzysztof Zieliński 8, Łukasz Piórkowski 6, Rafał Grzybek 5, Mateusz Mucha 4, Rafał Koczy 4, Adam Kuśka 2, Marek Sidor 2, Adam Białdyga 0, Błażej Sładek 0