Siatkówka: TKS Tychy wygrał w Rybniku

2019-01-06, Autor:

W 14. kolejce 5. grupy II ligi siatkarze TS Volley Rybnik przegrali przed własną publicznością z TKS-em Tychy 1:3.

Pierwszy w tym roku mecz rybniccy siatkarze rozpoczęli wyśmienicie. Inaugurującego seta z TKS-em Tychy wygrali 25:14. Drugi set był już bardziej wyrównany. Tym razem na przewagi lepsi okazali się tyszanie. Kolejne dwa sety również wygrali siatkarze TKS-u i to oni cieszyli się ze zwycięstwa 3:1.

Po 14. kolejce TS Volley Rybnik ma na swoim koncie 14 punktów i zajmuje 6. miejsce w tabeli.

Następne spotkanie rybniczanie rozegrają na wyjeździe z liderem 5. grupy II ligi, MKS-em Andrychów.

14. kolejka:
MKS II Będzin - ZAKSA Strzelce Opolskie 0:3 (22:25, 21:25, 18:25)
Volley Rybnik - TKS Tychy 1:3 (25:14, 24:26, 20:25, 20:25)
SMS PZPS I Spała - MKS Andrychów 0:3 (21:25, 16:25, 17:25)
AT Jastrzębski Węgiel II - Kęczanin Kęty 3:2 (19:25, 25:18, 25:21, 18:25, 15:13)
AZS Politechnika Opolska - BBTS II Bielsko-Biała 3:1 (25:23, 21:25, 25:22, 25:17)