ROW 1964 Rybnik uratował w Kluczborku punkt w ostatnich minutach

2017-10-07, Autor:

W 12. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na wyjeździe z MKS-em Kluczbork 2:2.

W Kluczborku wszystkie bramki padły w drugiej połowie. W 53. minucie wynik otworzył Bartosz Brodziński. Na 2:0 w 79. minucie podwyższył Damian Warchoł. Dzięki zrywowi w ostatnich fragmentach meczu rybniczanom udało się zremisować. Gola kontaktowego w 81. minucie strzelił Paweł Jaroszewski. W samej końcówce punkt dla ROW-u uratował Mariusz Muszalik, który wykorzystał rzut karny.

W 13. kolejce II ligi rybniczanie zmierzą się na własnym boisku z Gryfem Wejherowo. Spotkanie odbędzie się na stadionie przy ul. Gliwickiej w sobotę 14 października o godzinie 17:00.