ROW 1964 Rybnik: rzut karny na wagę remisu

2021-05-01, Autor:

W 28. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na stadionie przy ul. Gliwickiej z LKS-em Goczałkowice-Zdrój.

Dziś do Rybnika przyjechał ósmy w tabeli LKS Goczałkowice-Zdrój. Po trzech porażkach z rzędu walczący o utrzymanie piłkarze ROW-u 1964 liczyli na przełamanie złej passy (ostanie zwycięstwo 27 marca). Udało im się zremisować, choć na jedynego gola musieli czekać aż do 90. minuty!

Wynik meczu otworzył tuż przed przerwą Piotr Ćwielong. Gdy wydawało się, że LKS wywiezie z Rybnika zwycięstwo, w końcówce spotkania gola na wagę remisu strzelił Jan Janik. Kapitan ROW-u 1964 wykorzystał rzut karny i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

W następnej kolejce rybniczanie zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem II Zabrze (5 maja, godz. 18:00).

ROW 1964 Rybnik - LKS Goczałkowice-Zdrój 1:1 (0:1)

0:1 - Piotr Ćwielong (43), 1:1 - Jan Janik (90 – rzut karny)

ROW 1964 Rybnik (wyjściowy skład): Bartosz Plewka, Jan Janik, Piotr Pacholski, Yaroslav Baranskyi, Jakub Kuczera, Mateusz Tomaszewski, Adrian Pytlik, Konrad Warmiński, Tomasz Gomola, Dawid Migus, Łukasz Gajda

Ławka rezerwowych: Daniel Jona, Cezary Stolz, Łukasz Krakowczyk, Jakub Pochcioł, Filip Kukuła, Balazs Boda, Olaf Sobik

Trener: Roland Buchała

28. kolejka 3. grupy III ligi: Foto-Higiena Gać - Gwarek Tarnowskie Góry 3:2 Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice 1:0 ROW 1964 Rybnik - LKS Goczałkowice Zdrój 1:1 Polonia Nysa - Górnik II Zabrze 1:2 Rekord Bielsko-Biała - Polonia-Stal Świdnica 7:3 Lechia Zielona Góra - Ruch Chorzów 0:2 Polonia Bytom - Warta Gorzów Wielkopolski 3:1 Zagłębie II Lubin - MKS Kluczbork 4:0 Ślęza Wrocław - Piast Żmigród 2:2  Pauza: Miedź II Legnica