ROW 1964 Rybnik: remis w debiucie Jacka Trzeciaka

2018-11-10, Autor:

Nie było zwycięskiego debiutu Jacka Trzeciaka na ławce trenerskiej ROW-u 1964 Rybnik. Jego podopieczni długo prowadzili, ale ostatecznie zremisowali na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola 1:1.

Przypomnijmy, że w czwartek nowym trenerem ROW-u 1964 Rybnik został Jacek Trzeciak. Jego debiut w wyjazdowym meczu ze Stalą Stalowa Wola rozpoczął się idealnie. Już w 9. minucie samobójcze trafienie zaliczył Fryderyk Stasiak i było 1:0 dla ROW-u.

Prowadzenie rybniczan utrzymywało się aż do 62. minuty. Wtedy gospodarze wyrównali. Po rzucie rożnym gola strzałem głową zdobył Stasiak i tym samym zrehabilitował się za bramkę samobójczą z pierwszej części spotkania.

Mecz zakończył się remisem 1:1, z którego bardziej powinni być zadowoleni rybniczanie. Faworytem spotkania była wyżej notowana Stal.

W następnej kolejce ROW 1964 Rybnik zmierzy się na własnym boisku z Gryfem Wejherowo. Mecz odbędzie się w sobotę 17 listopada o godzinie 13:00 na stadionie przy ul. Gliwickiej.

Stal Stalowa Wola – ROW 1964 Rybnik 1:1 (0:1)

0:1 – Fryderyk Stasiak (9 - gol samobójczy), 1:1 – Fryderyk Stasiak (62)

Stal Stalowa Wola: Łukasz Konefał – Adam Waszkiewicz, Grzegorz Janiszewski, Fryderyk Stasiak, Bartosz Sobotka, Piotr Mroziński, Michał Mistrzyk (46′ Sebastian Łętocha), Przemysław Stelmach, Robert Dadok (85′ Szymon Jopek), Michał Trąbka, Adrian Dziubiński

ROW 1964 Rybnik: Kacepr Rosa – Jan Janik, Marek Krotofil, Szymon Jary, Paweł Jaroszewski, Robert Tkocz (90′ Bartosz Kunat), Mateusz Bukowiec, Dominik Zawadzki, Radosław Dzierbicki (70′ Krzysztof Koch), Kamil Spratek (62′ Mateusz Mazurek), Przemysław Brychlik (46′ Piotr Okuniewicz)

Żółte kartki: Grzegorz Janiszewski, Fryderyk Stasiak, Adam Waszkiewicz (Stal)