ROW 1964 Rybnik przegrał w Bytomiu (wideo)

2017-03-31, Autor:

W 24. kolejce II ligi piłkarze ROW-u przegrali na wyjeździe z Polonią Bytom 0:2.

Po serii trzech meczów przed własną publicznością rybniccy piłkarze wybrali się do Bytomia na mecz z ostatnią w tabeli Polonią. Wynik tego spotkania został ustalony już po 20 minutach. Najpierw, w 11. minucie, Daniela Kajzera pokonał Sławomir Musiolik. Kilka minut później udanym strzałem z rzutu wolnego popisał się Przemysław Szkatuła.

Pomimo zwycięstwa Polonia nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli II ligi. Przypomnijmy, że klub z Bytomia przed sezonem został ukarany odjęciem 8 punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych. Gdyby nie ta kara, Polonia zajmowałaby teraz miejsce w środku tabeli.

Warto dodać, że na spotkanie w Bytomiu wybrała się spora grupa kibiców ROW-u, która bojkotuje piątkowe mecze rozgrywane na stadionie w Rybniku.

Następny mecz piłkarze ROW-u rozegrają przed własną publicznością. W piątek 7 kwietnia do Rybnika zawita lider, czyli Odra Opole. Początek spotkanie zaplanowano na godzinę 19:00.

Polonia Bytom – KS ROW 1964 Rybnik 2:0 (2:0)

1:0 - Sławomir Musiolik (11), 2:0 - Przemysław Szkatuła (20)

ROW: Daniel Kajzer, Dawid Gojny, Dawid Bober, Marian Jarabica, Witold Cichy, Paweł Jaroszewski (62’ Sebastian Siwek), Mariusz Zganiacz, Mariusz Muszalik, Dominik Budzik , (77’ Damian Koleczko), Przemysław Brychlik (76’ Marek Gładkowsk), Sebastian Musiolik (66’ Kamil Spratek)

Polonia: Marcin Michalak, Daniel Barbus, Marek Szyndrowski, Peter Janosik, Przemysław Szkatuła, Mateusz Słodowy, Michał Chrabąszcz, Sławomir Musiolik (89’ Jakub Kuzdra), Marcin Lachowski, Piotr Ceglarz (85’ Dawid Skrzypiński), Krzysztof Zaremba