ROW 1964 Rybnik ponownie przegrał z Miedzią II Legnica

2021-04-16, Autor:

W 26. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na stadionie przy ul. Gliwickiej z Miedzią II Legnica 1:3. Honorowego gola dla gospodarzy zdobył w ostatnich minutach meczu Piotr Pacholski.

Rybnickim piłkarzom nie udał się rewanż za porażkę w Legnicy 0:2 w rundzie jesiennej. Ponownie przegrali z rezerwami Miedzi, tym razem na stadionie przy ul. Gliwickiej.

Gole dla przyjezdnych zdobywali Bruno Garcia (42. minuta), Werick Caetano (66) i Michał Pojasek (81). Honorowe trafienie dla ROW-u 1964 zanotował Piotr Pacholski w 89. minucie. Mecz zakończył się zwycięstwem legniczan 3:1.

W następnej kolejce podopieczni trenera Rolanda Buchały zmierzą się na wyjeździe z Pniówkiem Pawłowice (24 kwietnia, godz. 17:00).