ROW 1964 Rybnik nie dał rady Gwarkowi Tarnowskie Góry

2021-04-10, Autor:

W 25. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

Pierwsze bramki w meczu ROW-u 1964 z Gwarkiem padły tuż przed przerwą. Na trafienie Patryka Joachima w 43. minucie odpowiedział z rzutu karnego Jan Janik.

W końcówce spotkania gola na wagę 3 punktów strzelił Patryk Joachim, dzięki czemu gospodarze wygrali 2:1.

W następnej kolejce ROW 1964 Rybnik podejmie na stadionie przy ul. Gliwickiej Miedź II Legnica. Mecz odbędzie się w piątek 16 kwietnia o godzinie 17:00.

Gwarek Tarnowskie Góry – ROW 1964 Rybnik 2:1 (1:1)

1:0 – Patryk Joachim (43), 1:1 – Jan Janik (45 – rzut karny), 2:1 - Patryk Joachim (87)

25. kolejka 3. grupy III ligi: MKS Kluczbork - Foto-Higiena Gać 0:1 Warta Gorzów Wielkopolski - Piast Żmigród 4:0 Ruch Chorzów - Ślęza Wrocław Polonia-Stal Świdnica - Zagłębie II Lubin 4:2 Górnik II Zabrze - Polonia Bytom 1:2 LKS Goczałkowice Zdrój - Lechia Zielona Góra 0:2 Pniówek Pawłowice - Rekord Bielsko-Biała 3:1 Miedź II Legnica - Polonia Nysa 0:0 Gwarek Tarnowskie Góry - ROW 1964 Rybnik 2:1 Pauza: Stal Brzeg

1. Ruch Chorzów 23 59 19 2 2 62-17
2. Polonia Bytom 23 52 16 4 3 50-23
3. Ślęza Wrocław 23 50 15 5 3 59-22
4. Pniówek Pawłowice 24 49 15 4 5 45-28
5. LKS Goczałkowice Zdrój 24 36 11 3 10 39-37
6. Lechia Zielona Góra 23 36 10 6 7 33-33
7. Zagłębie II Lubin 24 35 10 5 9 43-32
8. Gwarek Tarnowskie Góry 24 34 9 7 8 37-46