ROW 1964 Rybnik: aż 9 goli w Elblągu. Przed piłkarzami przerwa zimowa

2017-11-26, Autor:

W ostatnim meczu w tym roku piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z Olimpią Elbląg 3:6.

W 19. kolejce II ligi ROW 1964 Rybnik udał się do Elbląga na mecz z Olimpią. W pierwszej połowie padły dwa gole. Gospodarzom dwubramkowe prowadzenie zapewnili Michał Kiełtyka i Anton Kołosow.

Po zmianie stron na kilkanaście minut odrodzili się rybniczanie. Gole Mariusza Muszalika, Sebastiana MusiolikaPrzemysława Brychlika dały podopiecznym trenera Rolanda Buchały prowadzenie 3:2.

Niestety kolejne bramki strzelali już tylko piłkarze z Elbląga. Po dwa gole zdobyli Damian Szuprytowski i Rafał Lisiecki, dzięki czemu Olimpia pokonała ROW 6:3.

Warto dodać, że w 89. minucie na boisku zadebiutował w barwach ROW-u 15-letni Wiktor Piejak.

Przed piłkarzami przerwa zimowa. Drugoligowcy wrócą na boiska na początku marca przyszłego roku. W pierwszym spotkaniu rybniczanie podejmą Wartę Poznań (3/4 marca).

Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik 6:3 (2:0)

1:0 - Michał Kiełtyka (30), 2:0 - Anton Kołosow (35), 2:1 - Mariusz Muszalik (50 - karny), 2:2 - Sebastian Musiolik (52), 2:3 - Przemysław Brychlik (64), 3:3 - Damian Szuprytowski (72), 4:3 - Rafał Lisiecki (76), 5:3 - Damian Szuprytowski (88), 6:3 - Rafał Lisiecki (90)

ROW 1964: Łubik – Janik (46' Bober), Jary (88' Zganiacz), Gojny, Krotofil, Spratek, Muszalik (89' Piejak), Popiela (77' Koch), Tkocz, Brychlik, Musiolik

21 4

Hmmmm "brawo"?? Znów trener będzie dziękował za zaangażowanie, bo strzelili aż trzy bramki........tracąc co 16 minut bramkę???

• ~Extraliga_1 2017-11-26
    18:30:12

28 3

Oglądałem ten mecz.
    Pierwsza połowa bardzo słaba w wykonaniu ROW-u. Bramki dla Olimpii niestety w obu przypadkach "obrońca" Janik (wywalony po 45 min.) OBSRWOWAŁ piłkę bez żadnej reakcji, druga bramka to tylko bramkarz i Janik wiedza jak padła bo nawet komentatorzy z Elbląga nie mogli sie nadziwić jak ta bramka padła,
    Druga połowa to idiotyczne zachowanie bramkarza Olimpii i karny, potem fajne akcje lewa stroną centry Popieli i najpierw główką Musiolik a potem ładnym strzałem pod poprzeczkę Brychlik. I co potem się stało?
    Tego już tak łatwo nie można pojąć, bo prowadząc w meczu, 20 minut do końca dostajemy bramkę po kontrze! Zrozumie to ktoś, że wygrywamy i nie zabezpieczamy tyłów? Na dodatek przy tej bramce znowu tylko bramkarz ma wiedzę jak to wpadło!
    Kolejna bramka znowu po kontrze!
    Czy tej drużynie nikt nie potrafi wyjaśnić kiedy jest wynik korzystny a kiedy nie i trzeba inaczej grać?
    Identyczna sytuacja była w Jastrzębiu gdzie mając korzystny wynik 1-1 gramy bez zabezpieczenia dostępu do własnej bramki.
    Potem Pan trener mówi o pechu. To nie jest pech to jest wynik prowadzenia drużyny przez trenera, który nie ma rozeznania dlaczego Jastrzębie, ŁKS czy Radomiak są w czołówce i grają inaczej niż Gryf czy Kluczbork.

• ~marys76 2017-11-26
    18:44:23

27 1

Bramkarz i Janik to jedyni winowajcy dzisiejszej sromotnej porażki

19:04:08

17 6

~marys76 - zapomniałeś o trenerze, który pod każdym względem wykazał swój kunszt

• ~hanys z Rybnika 2017-11-27
    22:35:58

15 1

Panie trenerze to nie czas na eksperymenty ze składem jak się gra o utrzymanie !! Ten mecz był do wygrania jak nie głupie zachowanie bramkarza i pana Janika . A tak po za tym kto jeszcze trzyma takiego zawodnika w składzie on by nawet miejsca w b klasie nie miał a na siłę trzymacie go .

• ~Marian Jerc 2017-11-28
    13:38:31

11 3

Jeżeli prowadzi się na wyjeżdzie ,to nie wolno tego roztrwonić . Bramkę zamurować i wybijać piłkę nawet na auty . Tak grała Roma i wychodziło . Ile takich wygranych już nasi stracili . Trenerze -myślenie ma przyszłość !

• ~przykopa 2017-11-29
    10:16:42

8 5

Nie rozumiem o co te krzyki. Czy nie pamiętacie serii kilkunastu remisów które spóściły drużynę z 1 ligi ? Teraz grali by strzelać bramki i wygrać . Jak się gra o pełną pulę , to istnieje większe ryzyko porażki i tak się tym razem stało. Jak się jeden mecz wygra , a drugi przegra to się ma 3 punkty. Jak 2 mecze zremisuje to się ma tylko 2 punkty( jeden się ulotnił). Jak się wychodzi na boisko po to by zremisować , to raczej się nie wygrywa ( a czasami się też przegrywa). Jest bardzo dobrze że drużyna jest nastawiona bojowo i tak trzymać. Wyniki to jest tylko kwestia czasu.