RKT Feniks-Arete z medalami GP w Głubczycach

2018-03-29, Autor:

Rybnicki Klub Taekwon-do Feniks-Arete udanie zaprezentował się podczas Grand Prix Polski Taekwon-Do w Głubczycach.

Złoty medal w technikach specjalnych wywalczył Arkadiusz Michalski. Sukces jest tym większy, że po dwóch wygranych walkach został kontuzjowany w przegranym starciu o wejście do półfinału. Tuż po tym wydarzeniu wyskakał złoty medal w technikach. Z pojedynku o brąz w walkach musiał jednak zrezygnować.

Brązowy medal w walkach zdobyła Laura Nitner. Z kolei Rafał Poleszak przywiózł brązowy medal w układach seniorów i brązowy medal seniorów starszych.

Paweł Mika po dwóch wygranych walkach przegrał starcie o wejście do finału z obecnym mistrzem Polski. Dominik Henzel zaliczył jedną wygraną walkę w kategorii seniora, podobnie jak Patryk Kolarczyk.

Szymon Kesten w swoich pierwszych zawodach tej rangi zdobył srebrny medal w walkach do 75 kg.

Warto dodać, że Dominik Henzel i Arkadiusz Michalski zostali powołani do kadry narodowej w Taekwon-do ITF na Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów Taekwon-Do, które odbędą się 12-15 kwietnia 2018 roku w Mariborze na Słowenii.

Oceń publikację: + 1 + 22 - 1 - 5