PP w boksie: dwa medale RMKS-u w Grudziądzu

2017-10-04, Autor:

Z dwoma medalami wrócili rybniccy kadeci z Pucharu Polski w Grudziądzu.

Puchar Polski kadetów i juniorów był rozgrywany w miniony weekend w Grudziądzu.

W wadze do 50 kg kadet Artur Skorupa zdobył brązowy medal przegrywając walkę o finał z zawodnikiem Wisły Kraków aktualnym mistrzem Polski, Piotrem Niewiadomskim.

Inny kadet, Szymon Skorupa, w wadze do 54 kg dopiero w finale po wyrównanej walce uległ na punkty 1:2 Mateuszowi Ćwiczeń z Gwarka Łęczna. W drodze do finału pokonał Mikołaja Dziunikowskiego z Poznania i Dawida Dziuwe z Elbląga.

Natomiast juniorzy Paweł MasternakDaniel Skorupa przegrali swoje walki w ćwierćfinałach.

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 4